KONST / Litografier / Färglitografi 12678152
nr 1267 8152
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/290, ca 60x58 cm
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:24:29
4/8 23:44:32